Značka Veuve J. Lanaud

   Vinařství bylo založeno v roce 1919 Henry-Léopoldem Tabourinem, který dal Domu jméno po své matce vdově - „veuve“, tedy Vve J. LANAUD. Dnes se tento Dům nachází v Avize, obklopeného hlavními oblastmi Champagne jako Côte des Blancs, Montagne de Reims, Vallée de la Marne a dalšími.

   Výroba zůstává věrná těm nejčistším tradicím a je výrazem vášně a umění žít. Vinařství respektuje životní prostředí a přináší příznivcům to nejcennější dědictví této bohaté oblasti.

   Je důležité, aby Vám šampaňské chutnalo a vhodně doprovázelo životní moment, který prožíváte. Nemáme vždy stejnou náladu a stále stejné duševní rozpoložení, a tak se může stát, že některé champagne nám přijde lepší, jindy zase jiné. Každý degustátor má svou vlastní chuť a citlivost. Hlavní je najít v ochutnávání požitek a dokázat nápoj okomentovat a vyměnit si s ostatními dojmy, tkeré nám šampaňské nabídne.


Produkty Veuve J. Lanaud

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Objednávky jednotlivých produktů jsou možné po předchozí e-mailové domluvě. Kontaktuje nás na e-mailové adrese info@lechampagne.cz . Děkujeme.